HARMONIA KOSMOSU

Iskrownik – unikalna wyspa integracyjna

Iskorwnik

Harmonijne ogłoszenia!!!

Świat się zmienia i my również… Coraz częściej musimy się określać, by pokazać kim naprawdę jesteśmy. Coraz częściej musimy sięgać głębiej w siebie, by poczuć kim jesteśmy w swej istocie.

Tegoroczna Harmonia Kosmosu w dniach 28 czerwca do 2 lipca 2023 wpisuje się w ten nurt odkrywania siebie, ale także odkrywania swoich kart z odwagą i ufnością.

Nasze tegoroczne hasło to “Najwyższy czas pokazać swoją twarz”.

Podczas imprezy w Torzymiu będziemy realizowali to hasło na wielu poziomach – dlatego pragniemy wciągnąć Was w tę zabawę autentyczności, odwagi i ciekawości siebie nawzajem.

Oprócz niesamowitych prelegentów, którzy po raz kolejny podzielą się z Wami swoją wiedzą i odkryciami, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!!!

Wsłuchując się w Wasze potrzeby na uprzednich Harmoniach Kosmosu, postanowiliśmy w tym roku zapewnić Wam trochę wyzwań, ale też życiowych ułatwień.

Jedna z naszych wysp na terenie zmieni się w WYSPĘ INTEGRACYJNĄ z namiotem “treningowym” o nazwie – ISKROWNIK.

Dla większości z Was i nas to, czego brakuje najbardziej, to życzliwego, autentycznego kontaktu z osobami podobnymi do nas samych. Pragniemy poznać ludzi “ze swojej planety”, pragniemy żywego, prawdziwego, głębokiego kontaktu z drugą istotą, równie zaangażowaną w realną zmianę tego świata na lepsze albo, jak kto woli, zmianę perspektywy patrzenia na ten świat, przez co automatycznie zachodzi przemiana całego otoczenia.

Część z nas nieśmiało podchodzi do innych, mamy pewne obawy w nawiązywaniu kontaktów i relacji – to właśnie te blokady zostaną skutecznie zlikwidowane na tegorocznym zlocie!!!

Podczas zajęć na Iskrowniku i całej wyspie integracyjnej zapewnimy Wam interaktywne ćwiczenia i zajęcia, by łatwiej było poznać innych, a przy okazji samego siebie.

Zawiązane relacje czy przyjaźnie będą naszą nagrodą, a Waszą unikalną, niezapomnianą korzyścią z uczestnictwa w tej XX edycji Zlotu Wolnych Ludzi. Poznamy się o wiele lepiej!!!

Zlokalizujemy koło swoich miejsc zamieszkania życzliwe istoty, z którymi będziemy zawiązywać znajomości, przyjaźnie i kontynuować lokalne aktywności.

W końcu poczujemy, że nie jesteśmy sami na tym świecie, w naszym mieście, gminie czy nawet osiedlu! Takie właśnie zjawiska się już zdarzały na Harmonii, a my tylko podkręcimy ich częstotliwość, czyli podkręcimy poziom cudów i synchronizacji – dzięki Wam, dzięki Waszemu uczestnictwu w naszym zlocie – XX Harmonii Kosmosu 2023 w Torzymiu!

Z otwartego serca zapraszamy!

Aja Iskra

PS. Wśród “asystentów aktywnego przełamywania lodów” znajdziecie:

– naszego Grzegorza Skwarka, który już teraz skutecznie realizuje projekt dopasowywania osób przez portal vedaz.love, który warto poznać już dziś

– Anię Darastro

– Darię Czarnecką

– Maćka Lisonia

– Mirka Mikołajczyka z unikalnym systemem Emitypów

– Aję Iskrę

– Małgosię Kreuning

– Maćka Witkowskiego

– Rafała, Michała i Piotrka

PS2: Dalsze ciekawe instrukcje “obsługi” XX zlotu HK podamy w kolejnych postach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top