Wystawcy

Arsenyan5

Badanie Żywej Kropli Krwi, Zdjęcie Aury

Pracownia JoSi

Unikalna biżuteria z miedzi i energetycznych kamieni naturalnych.

Czytaj więcej...

Opowiadamy o kamieniach i ich mocy.

Probiotyki ManiMoni

Jesteśmy małym gospodarstwem rolnym.

Czytaj więcej...

Od wielu lat zajmujemy się ziołami, wyszukując starych receptur. Większość ziół pozyskujemy z naszych dzikich łąk. Jako dyplomowani Zielarze – Fitoterapeuci opracowujemy wszelkie receptury na wasze dolegliwości, tak aby zadbać o zdrowie w 100% naturalny sposób. Z cała starannością dobieramy składniki i receptury które są skuteczne i sprawdzone w działaniu. To jest klucz naszej działalności!

Mykohabitat

Małżeńskie przedsięwzięcie pasjonatów grzybów, które 

Czytaj więcej...

obrało sobie za cel szerzenie wiedzy
o właściwościach grzybów leczniczych poprzez działalność edukacyjną, ale również wytwórczą.

Sami hodują, uprawiają i zbierają grzyby, z których przyrządzają bezkompromisowe ekstrakty lecznicze.

Monika Popiołek-Ostrowska – Od dziecka interesuję się królestwem grzybów a od 5 lat zgłębiam ich właściwości lecznicze. Ukończyłam brytyjskie studium mykoterapii, którego dyplom honorowany jest przez Rejestr Praktyków Naturopatii w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jestem wykładowczynią na pierwszych w Polsce studiach podyplomowych z mykoterapii “MYKO-Med”
na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Moja znajomość grzybów dotyczy również rozpoznawania gatunków mykobioty Polski i według polskiego prawa mogę posługiwać się tytułem grzyboznawcy (nr 2403). Większość wiedzy o grzybach leczniczych gromadzę przez spotkania z praktykami, czytanie publikacji naukowych, literatury zagranicznej oraz uczestnictwem w międzynarodowych konferencjach tematycznych. Z racji tego, że jestem również tłumaczem, obecnie przekładam na język polski dwie książki o grzybach leczniczych.
Łukasz Ostrowski – z wykształcenia jestem chemikiem, od wielu lat realizuję się jako przedsiębiorca, ostatnio stałem się miłośnikiem hodowli i uprawy grzybów, ale także permakultury i budownictwa naturalnego. Swoje laboratoryjne umiejętności wykorzystuję obecnie przy opracowywaniu procesów dających wysoce skoncentrowane ekstrakty z grzybów leczniczych.

RONIC Polska Sp.zo.o.

Marka RONIC® od ponad 30 lat w Polsce selekcjonuje najwyższej klasy 

Czytaj więcej...

AGD dla pasjonatów zdrowego odżywiania.

W ofercie RONIC® znajdują się sprzęty AGD sprawdzone i docenione zarówno przez klientów indywidualnych jak i profesjonalnych. Wykonane z najlepszych materiałów pod względem wytrzymałości i bezpieczeństwa zdrowotnego (wolne od BPA, PFOA, PTFE itp.) charakteryzują się najwyższą żywotnością z długą gwarancją. Ponadnormatywna jakość produktów plus duże zapasy części zamiennych dla serwisu gwarantują im długowieczność, przez co stają się przyjazne dla środowiska.
Należy podkreślić, że pierwsze roboty RONIC® wprowadzone na rynek ponad 30 lat temu są do dzisiaj serwisowane, co jest dobrym przykładem, że nie warto zaśmiecać planetę, wyrzucając sprzęt, który działa lub może działać dzięki serwisowi RONIC®.
RONIC® jest obecnie dystrybutorem prestiżowych marek, takich jak: Magimix®, Wartmann™, Zyle® i in. W ofercie znajdą Państwo:
– wolnoobrotowe wyciskarki soku z największym na rynku wlotem na owoce oraz systemem automatycznego mycia
– Profesjonalne blendery wysokoobrotowe i próżniowe o ogromnej mocy
– Dehydratory (suszarki do żywności) w wielu wariantach wymiarowych i cenowych
– Prasy do tłoczenia oleju na zimno z nasion, orzechów, pestek
– Roboty kuchenne najwyższej jakości – Magimix.
– i wiele, wiele innych…

Koszyczeknatury

Koszyczeknatury producent naturalnych mydeł oraz kosmetyków

NAOLIWIENI.COM

NAOLIWIENI.COM wiodącymi produktami naszej firmy jest DMSO

Czytaj więcej...

i jego produkty , srebro i złoto koloidalne przebadane dermatologicznie , mazidła z żywokostu wg starej receptury oraz olejki kosmetyczne .Poza tym zajmujemy się naturoterapią w tym bankoterapią , moksoterapią i najważniejsza to Hirudoterapia.

"Maja" Stanisław Babiarz

Biżuteria „Maja” jest lokalną firmą powstałą z pasji do rzeczy pięknych.

Czytaj więcej...

 W handlu pracujemy od zawsze, w branży biżuteryjnej od kilkunastu lat. Cały czas się rozwijamy i chcemy docierać z naszym towarem w różne ciekawe miejsca. Od tego roku poszerzamy swój asortyment o suknie lniane ręcznie przez nas malowane.

MIędzynarodowy Instytut Wiedzy Holstycznej

W atmosferze szacunku, życzliwości 

Czytaj więcej...

i akceptacji, możesz pracować nad jakością swojego życia. Możesz nauczyć się jak zadbać o swoich bliskich lub klientów. Intensywny, sprawdzony program dla osób zdecydowanych na krok w stronę lepszego poznania siebie i dotarcia do wewnętrznych zasobów i własnej Magii. Nasze Seminaria to ogólnokształcące kursy stacjonarne z rozszerzonym programem wiedzy, umiejętności, kompetencji i kwalifikacji zawodowych dla terapeuty holistycznego w nurcie integracyjno-transpersonalnym.

radiestezja.info

Stoisko oferować będzie wszelkiego rodzaju usługi radiestezyjne,

Czytaj więcej...

jak również terapeutyczne, homeopatię, wahadła, doradztwo personalne.

taka ceramics | Magdalenamm art

taka ceramics – Jako ceramik

Czytaj więcej...

rzemieślnik tworzę z gliny głównie rzeczy użytkowe. To one skradły mi serce. Uwielbiam widzieć moje naczynia wypełnione gorącą herbatą, świeżo zaparzonymi ziołami, pyszną kawą lub jedzeniem. Toczę na kole lub lepię ręcznie. Staram się by każde naczynie było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego nawet gdy powielam ten sam kształt zawsze będzie się trochę różnić od poprzedniego.

Niezmiennie szukam prostych rozwiązań zamkniętych w pięknej formie.

Magdalenamm art – Nazywam się Magda i jestem projektantką ubioru. Od 20 lat szyję, dbając o każdy najdrobniejszy detal. Co jest INNE w moim podejściu do szycia? Zależy mi nie tylko na tym, żeby po prostu uszyć coś pięknego, ale żeby noszenie tego, co uszyję, było dla Ciebie prawdziwą celebracją. Tak, komunikacja z rzeczami, które tworzymy, to dla mnie aspekt, którego nie da się pominąć, jeśli w jakimś stroju chcesz się czuć cudownie i wyjątkowo.

Gonna Travel

Gonna Travel to podróż do Ameryki Południowej. 

Czytaj więcej...

Znajdziesz tu poncza z alpaki, szale, swetry, torby, plecaki i rękodzieło przywiezione od rdzennych społeczności Kolumbii, Ekwadoru i Peru.

JAKOWE SZALE

Oferujemy piękne szale, kocyki z regionu himalajów z

Czytaj więcej...

naturalnych włókien, z wełny owczej, z wełny jaka, kaszmiru i jedwabiu

Sklep PraPelnia

Dzięki dźwiękowi i wibracji można odbyć podróż w głąb siebie.

Czytaj więcej...

Mamy największy w Polsce wybór instrumentów relaksacyjnych, terapeutycznych, szamańskich i etnicznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. dzwonki Koshi i Zaphir, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, bębny szamańskie, kije deszczowe, kalimby drumle, kamertony, handpany i wiele, wiele innych. Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem m. in. palo santo, białej szałwii, kadzideł tybetańskich, biżuterii z kamieni naturalnych. Tworzymy też własne instrumenty i akcesoria – kamertony, dzwony rurowe, statywy, malety i inne.

Niezmiennie szukam prostych rozwiązań zamkniętych w pięknej formie.

Magdalenamm art – Nazywam się Magda i jestem projektantką ubioru. Od 20 lat szyję, dbając o każdy najdrobniejszy detal. Co jest INNE w moim podejściu do szycia? Zależy mi nie tylko na tym, żeby po prostu uszyć coś pięknego, ale żeby noszenie tego, co uszyję, było dla Ciebie prawdziwą celebracją. Tak, komunikacja z rzeczami, które tworzymy, to dla mnie aspekt, którego nie da się pominąć, jeśli w jakimś stroju chcesz się czuć cudownie i wyjątkowo.

Fundacja Świadomość Ziemi

Od 20 lat zajmujemy się uzdrawianie

Czytaj więcej...

duchowym ludzi i Matki Ziemi. Prowadzimy medytacje grupowe, kursy nauki telepatii, kontaktu z Aniołami, Mistrzami, Umysłem Uniwersalnym. Działamy na rzecz wzniesienia ludzi i Ziemi. Łączymy niewidzialne z kwantowymi urządzeniami QUEX do uzdrawiania ciała i duszy. Oferujemy skanowanie duszy, uwalnianie traum, komputerowe badania i zabiegi. Nasze hasła: Miłość, Duch, Energia, Natura.

Fabryka aniołów

Kolorowa odzież rękodzielnicza, wyprodukowana w Nepalu

Czytaj więcej...

z dbałością o cały proces produkcji, bardzo wysokiej jakości materiały. Wszystkie ubrania są uszyte z całkowicie naturalnych tkanin, farbowane kolorami które dają potężną dawkę pozytywnej energii i dobrych emocji.

AKUTERAPIE

Łóżko kryształowe – wzmacnianie i równoważenie energii czakr.

Czytaj więcej...

Zdjęcie aury wraz z opisem i szczegółową analizą chakr 3D oraz wydrukiem.
Wskazówki dotyczące tego jak dalej można pracować i wzmacniać swoją energetykę.
Odczytywanie pola energetycznego.

Biorezonas Quantum – ocena kompleksowa stanu organizmu za pomocą skanowania ciała i odczyt stanu narządów, minerałów, witamin, metali ciężkich, śladowych pierwiastków.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, równoważąca, wyciszająca i harmonizujaca organizm oraz emocje.
Masaż powięzi, w celu usunięcia różnych bóli fizycznych.
Masaż Breussa dla regeneracji i odprężenia kręgosłupa.
Akupunktura w celu usunięcia bóli, blokad i dla zharmonizowania energii w ciele

Gongi kosmiczne Avatargong

Twórca gongów

Moje Inspiracje

Dzieła Moje inspiracje, są wynikiem mojej wyobraźni, zmaterializowane

Czytaj więcej...

i stworzone jako rzeczy, które uszczęśliwiają innych. Noś szczęście!

CERAMICZNOŚCI

Ceramiczności to rodzinna pracownia ceramiczna

Czytaj więcej...

– miejsce stworzone z miłości, pasji i poczucia piękna, w którym powstają przedmioty niecodziennego użytku. Swoje szczęście i radość życia zamykamy w nietuzinkowych CERAMICZNOŚCIACH, aby te dawały je domowi. Zapraszamy do naszego świata, gdzie niczym w bajce „Piękna i bestia”, drzwi otworzy Wam Zaczarowany Imbryk i Pani Filiżanka. Wszystkie CERAMICZNOŚCI są ręcznie tworzone z dbałością o szczegóły, oryginalne, zawsze ręcznie malowane, dzięki czemu każda sztuka jest indywidualna, unikalna. Wszystkiego Ceramicznościowego!

Super Patch Kamila i Karol Wąchała

Technologia wibracyjnego bodźca

Czytaj więcej...

haptycznego. Plastry zwiększające możliwości naszego umysłu.

AQUAMAX

Dedykowane urządzenia do uzdatniania wody , 

Czytaj więcej...

strukturyzacja, urządzenia do ochrony budynków i mieszkań przed zagrożeniami sedymentacyjno biologicznymi do mieszkań i budynków.

NATUROTERAPIE Pietrek

Barasca Jewellery

Artystyczna biżuteria 100% ręcznie wykonywana motywy etno i przyrody

Czytaj więcej...

zarowno dla koniet jak i dla mężczyzn

Terapia kamertonami. Badanie kropli krwi. Muzyka terapeutyczna CD.

Czytaj więcej...

Terapia kamertonami z zastosowaniem nowatorskich technik pracy z wibracjami na podstawie badań układu komórkowego krwi przed i po każdej terapii i pokazanie pozytywnych zmian układu krwi po zastosowaniu technik wibracyjnych, jak dostrojenie głównych 7 punktów energii, dostrojenie organów do częstotliwości zdrowia, , synchronizacja, wyrównanie i poprawa komunikacji lewej i prawej półkuli mózgowej, oczyszczający krew detoks wibracyjny od 2048 do 5460 Hz. Badanie kropli krwi w białym polu przed i po terapii i pokazanie jak szybko zachodzą reakcje badając krew w tysięcznym powiększeniu. Prezentacja 14 CD skomponowanych do równoczesnego grania i poszczególnymi zestawami kamertonów terapeutycznych. Muzyka nagrana jest w skali diatonicznej od C256 do C 2 512 Hz w strojeniu 426,7

Uzdrowiciel Zbigniew Zarychta

Zajmuję się medycyną naturalną

Czytaj więcej...

i alternatywną. W swojej praktyce stosuję głównie zabiegi energetyczne bezpośrednie i na odległość, pracuję z przeszłością, czyszczę relacje, pomagam w wyborach życiowych, czyszczę organizm i ducha.

World Imperial Ussual

Minerały i wyroby z nich zrobione z całego świata. 

Czytaj więcej...

Część dochodu z działalności gospodarczej przeznaczana jest na wsparcie Fundacji Ussual (Ussual.org), której głównym celem jest tworzenie ogrodów społecznych z drzew owocowych.

Ziołowamagia

Witam. Wszystkie informacje dotyczące działalności są na Facebooku.

Energia Kosmosu

Zajmujemy się na co dzień tworzeniem odpromienników

Czytaj więcej...

w postaci Orgonitów – zarówno spersonalizowanych jak i domowych jak również unikalną biżuterię z minerałów i kamieni szlachetnych wykonywaną rożnymi technikami takimi jak mikromakrama, wirewrapping, glinka polimerowa czy elektoforming. Zajmujemy się również tworzeniem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków z naszych polskich ziół.

Leśna Księgarnia

Leśna Księgarnia to miejsce w którym odkryjesz wiele książek,

Czytaj więcej...

które pomogą odnaleźć Ci siebie, na Twojego drodze życia. Na naszych półkach goszczą książki o tematyce zdrowotnej, ziołolecznictwie, słowianiźmie a także o szeroko pojętym rozwoju osobistym czy duchowym.

Promienkoart

Ręcznie lepione anioły I malowana porcelana.

Uzdrowiciel Maria Lewoniewska

zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie

Czytaj więcej...

refleksologia, pomoc w powrocie do zdrowia,rozwój duchowy

Hand to Hand second shop

Dlaczego ubrania z drugiej ręki ? Przy zakupie ubrań

Czytaj więcej...

stawiamy przed wszystkim na jakość. Chyba sam dobrze wiesz jak wyglądają ubrania z kiepskiego materiału po trzech praniach ? Czy nie lepiej mieć coś co jest uszyte z dobrych gatunkowo tkanin ?

W życiu kierujesz się nurtem eko i wolisz żeby materiały , które przez cały dzień mają kontakt z Twoją skórą były wypłukane ze szkodliwych toksyn i chemikali, których używa się przy szybkich i masowych produkcjach ?

A co jeśli powiem Ci , że właśnie taka jest odzież z drugiej ręki ?

O wszystkim Ci opowiem 💖 widzimy się na Harmonii Kosmosu – będzie kolorowo , wiosenne , boho , etno i magicznie 💫 Pokaż nam prawdziwego siebie , wyraź się poprzez swój strój 🧚🧝🧙

I Pokochaj tak jak my , ubrania z drugiej ręki 🤝♻️

GREEN WAYS

Zielona Żywność Funkcjonalna GREEN WAYS

Czytaj więcej...

Sok z Młodego Jęczmienia i Chlorella Pyrenoidosa Sorokiniana – dwa wysokowibracyjne koła ratunkowe w dobie współczesnego świata. Produkty najwyższej jakości i czystości, które wspierają lepsze samopoczucie fizyczne i większą odporność na stres; zdrowe, silne, odporne ciało; poprawę urody i wyglądu zewnętrznego (skóra, włosy, paznokcie, waga, jędrność ciała); poprawę jakości życia – wzrost poziomu energii życiowej i wydolności.

Biżuteria z pasją, Refleksologia

Rękodzieło biżuterii z kamieni

Czytaj więcej...

naturalnych oraz naturalne maści ziołowe. Refleksologia.
Kroniki Akaszy.

Zagroda na pograniczu

Jesteśmy właścicielami stada kóz, które liczy 200 dorosłych 

Czytaj więcej...

samic mieszanej rasy anglo-nubijskiej. Wytwarzamy kilkanaście rodzajów sera o różnych smakach-od bardzo prostych twarogowych aż po dojrzewające. Wszystkie sery robione są tradycyjnie beż użycia dodatków chemicznych przedłużających ich trwałość. Efektem ubocznym naszej hodowli jest ogromna ilość czystego, nieskażonego antybiotykami obornika. Na wałach tego obornika zaczęliśmy uprawiać warzywa, starych odmian niezmienionych genetycznie, bez sztucznych nawozów i bez używania chemicznych środków ochrony roślin. Z tak wyprodukowanych warzyw robimy mnóstwo przetworów. Posiadamy certyfikat ekologiczny.

Indygobook

Wyjątkowe książki to nasza misja i pasja. Nasze publikacje wspierają

Czytaj więcej...

rozwój świadomości człowieka i wgląd do warstwy duchowej.

PARAMEDYCZNA JOANNA

Dietetyka TCM, Analizy organizmu

Czytaj więcej...

vega test, biorezonans, analiza czakr i aury.

Santa Maria

Santa Maria to historia pasji do natury i poszukiwania

Czytaj więcej...

harmonii między człowiekiem a otoczeniem.
Nasze tkaniny są tworzone z najlepszej jakości włókien konopi, które cechują się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale także niesamowitą miękkością i komfortem
noszenia. Każdy detal naszych wyrobów jest starannie przemyślany, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie dotyku i użytkowania.
Przywiązujemy ogromną wagę do zrównoważonego podejścia w produkcji. Nasze tekstylia z konopi są w pełni biodegradowalne i nie obciążają środowiska.
Dążymy do minimalizowania śladu węglowego, promując jednocześnie odpowiedzialne praktyki rolnicze i przetwórcze.
Wierzymy, że można tworzyć ekskluzywne produkty, nie narażając naszej planety na szkody.
Eliksir konopny wytwarzany jest z najwyższej jakości konopi, które są pielęgnowane z dbałością o każdy szczegół, a następnie starannie przetwarzane,
podobnie jak winogrona w procesie produkcji wina. Nasza tajemnicza mieszanka odmian konopi jest starannie dobrana, aby osiągnąć harmonię smaku, aromatu i doznań,
które można porównać do degustacji najlepszych win.

Podobnie jak wino, kraftowy eliksir konopny dojrzewa przez określony czas, by osiągnąć pełnię swojego charakteru.
Odkryjesz w nim subtelne nuty, które ukazują się w miarę jak eliksir nabiera głębszych tonów i złożoności.
Każda butelka jest starannie zakorkowana, zachowując świeżość i bogactwo smaku.

To nie tylko napój, to doznanie dla zmysłów. Smak eliksiru konopnego ukazuje bogactwo natury, a jego delikatne nuty łączą się w harmonijną całość.
To wyjątkowy napój dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko picia – pragną one w pełni zanurzyć się w smaku, historii i pasji.

WITNATURA.PL

Sklep ze zdrową żywnością, suplementami, ziołami, olejkami

Czytaj więcej...

eterycznymi, książkami w tematyce zdrowia, kamieni naturalnych, lampy solne.

FIRMA IWONA LITEWCZUK

Niezwykle atrakcyjna oraz 

Czytaj więcej...

energetyczna biżuteria artystyczna z naturalnych kamieni oraz minerałów w postaci kolczyków, bransoletek, naszyjników oraz pierścionków.
Materiał wykorzystywany przy produkcji to srebro najwyższej jakości oraz mosiądz pozłacany. Całość prezentuje się efektownie, zjawiskowo oraz działa prozdrowotnie.
adres sklepu: extrawaganza.pl

Andrea

Naturalne, ekologiczne produkty.
Czytaj więcej...

 Zioła,herbaty wspomagające cały organizm . Poduszki zdrowotne ,które dbają o nasz kręgosłup i dobry ,spokojny sen.

Lepsza Strona Djembe

Pracownia bębnów powstała w 1997 roku
Czytaj więcej...

.narodziła się z pasji do grania na bębnach afrykańskich. Od tamtej pory powstało ok.3 tyś.wszelakich bębnów jak; djembe,dundun,conga,cajon,bębny szamańskie, duże gongi naciągane naturalną skórą

ToPlanta

Firma Toplanta zajmuje się produkcją suplementów  
Czytaj więcej...

z własnych ekologicznych upraw, ekstrakcja ziół – głównie konopi włóknistej, konstruowaniem sprzętu specjalistycznego i laboratoryjnego oraz prowadzeniem badań i analiz produktów rolniczych.